Kontakt
   
 
O stránke

Stránka vznikla kvôli nedostatku stránok venujúcich sa žánru Star Trek na Slovensku. Je určená najmä pre fanúšikov Star Treku ale aj pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o tento fenomén. Na stránke je viacero sekcií, niektoré obsahujú viacej informácií a niektoré menej ale stále sa rozširujú a pribúdajú nové zaujímavé články alebo obrázky. Tieto sekcie sa rozšírili a stále rozširujú aj vďaka mnohým autorom, ktorí sa zapojili do rozvoja...

   
Posádka
Por.č: Meno Credit
01 Joseph tvorba a správa stránky
02 Stavec dizajn
03 Oriana obsahy TOS, novinky
04 Vlado novinky
05 Strek obsahy VOY
06 Oberon obsahy ENT
   
 
Priamy kontakt
Meno
Web
E-mail
Bydlisko
Správa
   
 
Spolupráca

Akákoľvek spolupráca je vítaná. Ak vás zaujíma Star Trek a myslíte si že je ho na Slovensku nedostatok, zapojte sa do rozvoja tejto stránky. Vítané sú obrázky, rôzne texty ( napr.: obsahy dielov alebo filmov ) ale aj rôzne iné nápady ktoré by sa dali zrealizovať nielen na internete. Skontaktovať nás môžete na emailovej adrese star(zavináč)trek.sk, vítané sú akékoľvek nápady alebo príspevky.

Ak nemôžete pomôcť príspevkami ale ste administrátorom stránky, budeme radi ak nás podporíte umiestnením bannera alebo ikonky na vašej stránke alebo nám pošlite banner vašej stránky a my ho uverejníme.

   
 
Ikonky
   
 
Bannery