Star Trek XI
   
J.J. Abrams potvrdil Kirka v Star Trek XI
( Star Trek XI )

            V novom vydaní Star Trek Magazínu J.J. Abrams konečne prelomil mlčanie...trošku. Producent/režisér jedenásteho Trek filmu oficiálne povedal pre Trekovský časopis „James T. Kirk sa objaví vo filme“. Aj keď sa o tom už šepkalo a veľa ľudí to predpokladalo, ale až teraz po prvý raz niekto, kto je spojený s tvorbou filmu oficiálne odhalil dôležitý detail o filme. Stále však nepadlo žiadne slovo o tom, kto by Kirka mohol hrať vo filme a ani žiadne oficiálne detaily z Paramountu nepadli ale Abrams ponúkol toto:

"Rešpekt, ktorý všetci máme ku kanónu Star Treku a k úplne novému publiku je obrovský. Scenár je hotový. Teraz začíname predprípravy a nemôžeme čakať na začiatok poľovačky. Veľmi veľa detailov nás ešte čaká."

Fanúšikov Star Treku by určite potešilo, keby sa dozvedeli viac detailov o pripravovanom filme ale producent Abrams zjavne nechce aby sa začala poľovačka na akékoľvek informácie a nechce neprimeraný rozruch okolo filmu preto sa rozhodol radšej v tomto štádiu prípravy filmu ostať v tichosti.

Zdroj: trekmovie.com